RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Oferta firmy RUDECKI

Mieszkania na sprzedaż


Miasto:

Piotrków Trybunalski

Adres:ul. Próchnika 17/Fabryczna 7

Realizacja: Inwestycja zrealizowana
Sprzedaż:Tak
Wynajem:Nie

Typ inwestycji:Mieszkania/Lokale


OSIEDLE PRÓCHNIKA to budynek mieszkalny pomiędzy ul. Próchnika 17/Fabryczną 7 w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestycja w całości realizowana jest przez firmę RUDECKI.
W I etapie realizacji znajduje się 47 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania od jednego do pięciu pokoi w metrażach od 36m2 do 101m2. Budynek posiada cztery kondygnacje mieszkalne, 1 kondygnacja podziemna /garaże/piwnice oraz kondygnację poddasza. Większość mieszkań posiada balkony od 2,5m2 do 12m2. Do każdego mieszkania przydzielona jest komórka lokatorska .
W II etapie przewiduje się budowę budynku mieszkalnego z 44 mieszkaniami.
Budynek wykończony jest w stanie deweloperskim, dodatkowo każde mieszkanie będzie wyposażone w solidne drzwi antywłamaniowe oraz stolarkę okienną PCV z okleiny bukowej. Klatka schodowa wyłożona jest kamieniem naturalnym lub gresem oraz wykończona tynkiem szlachetnym.
Osiedle będzie posiadało 113 miejsc postojowych, w tym 65 garaży podziemnych.
Dzięki usytuowaniu budynku przy ul. Próchnika mieszkaniec ma zagwarantowane bardzo spokojne otoczenie, łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Dla osób niepełnosprawnych oferowane są miejsca parkingowe usytuowane przy budynku do wyłącznego korzystania, które umożliwia swobodę użytkowania.

Dokumentacja:

Mieszkania na sprzedaż:


  Kondygnacja Metraż Balkon Cena
brutto
za metr
Wartość
brutto
Widok Rezerwacja

Rzuty:

Zdjęcia i wizualizacje:

 
 
 
HOME   O FIRMIE   OFERTA   DLACZEGO MY   DLACZEGO DOM   KONTAKT  

                     © 2008 RUDECKI & Olanet.pl