RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Dlaczego warto zacząć budowę swojego domu?

Dom czy mieszkanie ? Dom!

Wysokie i stale rosnące ceny mieszkań w największych miastach w Polsce sprawiają, że zaczynamy zastanawiać się czy kupić mieszkanie, czy może zainwestować w dom. Kiedyś wybudowanie domu wiązało się z ogromnymi kosztami, teraz przy rosnących w zastraszającym tempie cenach mniej pieniędzy lub porównywalną kwotę wydamy decydując się na budowę domu.

Sytuacja na rynku mieszkaniowym i ciągły wzrost cen skłania coraz większą liczbę osób do rozważenia decyzji o budowie domu. Przez ostatnie dwa lata - w niektórych rejonach kraju - ceny mieszkań wzrosły o ponad 100 proc. Natomiast ceny domów nie uległy przez ten czas zmianie. Wniosek nasuwa się sam - dobrze zlokalizowany dom to opłacalna inwestycja. Dla aktualnego tempa wzrostu cen mieszkań, dom już staje się atrakcyjną alternatywą.

Jest jeszcze jeden argument, żeby wybrać dom, a nie mieszkanie - kupując materiały budowlane, można odzyskać część podatku VAT. Fiskus zwraca różnicę między stawką 22 i 7 proc. za te materiały, które po naszym wejściu do Unii zostały obłożone 22-proc. stawką (np. cegły, pustaki, dachówki, cement, wapno, okna, drzwi, konstrukcje stalowe). Odzyskać można nawet 22 tys. zł.

Wahasz się, czy za kredyt kupić mieszkanie, czy wybudować nieduży dom? Wybierz raczej to drugie. Kilkadziesiąt tysięcy złotych piechotą nie chodzi, a o tyle mniej może cię kosztować taka inwestycja!

HOME   O FIRMIE   OFERTA   DLACZEGO MY   DLACZEGO DOM   KONTAKT  

                     © 2008 RUDECKI & Olanet.pl