RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Oferta firmy RUDECKI

Rozpoczynająca się inwestycja w Piotrkowie - 2 bloki: 100 mieszkań + 6 lokali użytkowych


Miasto:

Piotrków Trybunalski

Adres:ul. Dmowskiego

Realizacja:IV kwartał 2011
Sprzedaż:Tak
Wynajem:Nie

Typ inwestycji:Mieszkania/Lokale
 

Szczegóły:Przystępujemy do realizacji dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze przy ul. Dmowskiego 30B oraz Dmowskiego 30C w Piotrkowie Tryb .
W obiekcie przy ulicy Dmowskiego 30C powstanie 60 lokali mieszkalnych o powierzchni od 32 do 70 m2 oraz 3 lokale użytkowe. W obiekcie przy ulicy Dmowskiego 30B powstanie 40 lokali mieszkalnych o powierzchni od 32 do 70 m2 oraz 3 lokale użytkowe. Istnieje możliwość łączenia poszczególnych lokali.
Budynki zrealizowane będą jako obiekty pięciokondygnacyjne, w części podpiwniczone, gdzie usytuowane będą komórki lokatorskie, wyposażone w cichobieżne windy. Dla zainteresowanych istnieje możliwość aranżacji wewnętrznych mieszkań.
Na terenie nieruchomości zorganizowany zostanie dwukondygnacyjny parking ogólnodostępny oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Budynki w całości przystosowane zostaną dla potrzeb osób poruszających się na wózkach.

Mieszkania zaprojektowano jako jedno-dwu- i trzypokojowe.
Budynki zrealizowane zostaną w tradycyjnej technologii murowanej z bloków ceramicznych z dociepleniem warstwą styropianu.
Przewiduje się ogrzewanie gazowe indywidualne dla każdego lokalu za pomocą pieców dwufunkcyjnych z zamkniętą komorą spalania.
Teren działki docelowo zostanie ogrodzony.

Przewidywany termin rozpoczęcia budowy- listopad 2010 roku. Planowany termin zakończenia inwestycji- IV kwartał 2011.

Dokumentacja:

Zagospodarowanie terenu:

Zdjęcia i wizualizacje:

 
 
 
 
 
 
 

HOME   O FIRMIE   OFERTA   DLACZEGO MY   DLACZEGO DOM   KONTAKT  

                     © 2008 RUDECKI & Olanet.pl