RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Oferta firmy RUDECKI

Nowa inwestycja w Piotrkowie Tryb - blok 36 mieszkań


Miasto:

Piotrków Tryb

Adres:ul. Energetyków 8

Realizacja:wrzesień 2011
Sprzedaż:Tak
Wynajem:Nie

Typ inwestycji:Mieszkania/Lokale


Powstający w Piotrkowie Tryb przy ul. Energetyków budynek mieszkalny wielorodzinny zaprojektowany został jako obiekt o trzech kondygnacjach nadziemnych. Piwnica budynku w całości przeznaczona będzie na garaże podziemne dla samochodów osobowych oraz pomieszczenie wspólne na zajezdnię rowerową.
W obrębie działki planuje się wykonanie dodatkowych kilku miejsc postojowych ogólnodostępnych oraz zorganizowanie terenów zielonych i placu zabaw dla dzieci.

W budynku zaprojektowano 36 lokali mieszkalnych o pow. od 30 do 90 m2 z możliwością ich łączenia. Mieszkania zaprojektowano jako jedno-dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie wyposażone jest w pomieszczenie gospodarcze.

Budynek zrealizowany zostanie w tradycyjnej technologii murowanej z bloków ceramicznych z dociepleniem warstwą styropianu. Pokrycie dachu dachówką. Mieszkania na kondygnacji parteru można będzie dostosować dla potrzeb osób niepełnosprawnych- budynek nie jest wyposażony w windę.
Teren działki docelowo zostanie ogrodzony.

Planowany termin zakończenia inwestycji- wrzesień 2011.

Cena garażu: 22.000zł brutto.

Dokumentacja:

Mieszkania na sprzedaż:


  Kondygnacja Metraż Balkon Cena
brutto
za metr
Wartość
brutto
Widok Rezerwacja Specjalna oferta

Rzuty:

Zdjęcia i wizualizacje:

 
HOME   O FIRMIE   OFERTA   DLACZEGO MY   DLACZEGO DOM   KONTAKT  

                     © 2008 RUDECKI & Olanet.pl