RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Historia firmy REDECKI
Powstanie naszej firmy tak naprawdę zainicjowali klienci.

          Jesteśmy młodym, prężnym zespołem, który posiada świeże i nowatorskie spojrzenie na tak trudną sztukę jaką jest projektowanie i realizacja kompleksowa inwestycji. Naszą zaletą jest elastyczność odnośnie wymagań klienta co pozwala na wykonanie nawet najbardziej trudnych i złożonych obiektów inżynierskich.

          Nasz zapał i profesjonalizm szybko zostały zauważone przez klientów, dlatego tak trudno było im się rozstać z nami. I tak rozszerzając naszą działalność doszliśmy do kompleksowej realizacji powierzanych nam inwestycji.

          By zoptymalizować prace projektową, nasza firma posiada zarówno dział architektoniczny, konstrukcyjny jak i wykwalifikowaną kadrę kierowniczą z wieloletnim doświadczedniem. Ściśle współpracujemy z projektantami branżowymi.

          Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozwineliśmy współpracę w zakresie grafiki przestrzennej, co pozwala przedstawić wizualizacje projektowanego obiektu.

Dziękujemy klientom, którzy nam zaufali.

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ!!!
Nasza firma rozpoczyna realizację komfortowego budynku mieszkalnego w Piotrkowie Tryb przy ulicy Próchnika.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą lokali mieszkalnych oraz miejsc parkingowych w tym budynku.