RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Oferta firmy RUDECKI

Nowa inwestycja - blok 26 mieszkań


Miasto:

Piotrków Trybunalski

Adres:ul. Próchnika 17/Fabryczna 7

Realizacja:maj 2010
Sprzedaż:Tak
Wynajem:Nie

Typ inwestycji:Mieszkania/Lokale


OSIEDLE PRÓCHNIKA to bloki mieszkalne pomiędzy ul. Próchnika 17/Fabryczną 7 w Piotrkowie Trybunalskim. Inwestycja w całości realizowana jest przez firmę RUDECKI.
Oferowany przez firmę RUDECKI budynek mieszkalny posiada 26 mieszkaniań na sprzedaż.
W ofercie znajdują się mieszkania od jednego do pięciu pokoi w metrażach od 32m2 do 71m2. Istnieje możliwość łączenia lokali. Budynek posiada trzy kondygnacje mieszkalne oraz jedną kondygnację podziemna - piwnice. Budynek wykończony jest w stanie deweloperskim, dodatkowo każde mieszkanie będzie wyposażone w solidne drzwi antywłamaniowe oraz stolarkę okienną PCV z okleiny bukowej. Klatka schodowa wyłożona jest kamieniem naturalnym lub gresem oraz wykończona tynkiem szlachetnym.
Dzięki usytuowaniu budynku przy ul. Próchnika mieszkaniec ma zagwarantowane bardzo spokojne otoczenie, łatwy i szybki dostęp do centrum miasta. Dla osób niepełnosprawnych oferowane są miejsca parkingowe usytuowane przy budynku do wyłącznego korzystania, które umożliwia swobodę użytkowania.

Dokumentacja:

Mieszkania na sprzedaż:


  Kondygnacja Metraż Balkon Cena
brutto
za metr
Wartość
brutto
Widok Rezerwacja Specjalna oferta

Rzuty:

Zdjęcia i wizualizacje:

 
 
 
HOME   O FIRMIE   OFERTA   DLACZEGO MY   DLACZEGO DOM   KONTAKT  

                     © 2008 RUDECKI & Olanet.pl