RUDECKI, zbudujemy Ci dom twoich marzeń
Strona główna firmy RUDECKIInformacje o firmie RUDECKIInformacje o ofercie firmy RUDECKIZobacz czemu to nam powinieneś zaufaćZobacz czemu powinieneś zacząc budowę domu z firmą RUDECKIZobacz co należy zrobić przed rozpoczęciem budowyKontakt do naszej firmyGaleria firmy RUDECKI
Oferta firmy RUDECKI

Nowa inwestycja w Opocznie - blok 27 mieszkań


Miasto:

Opoczno

Adres:ul. Partyzantów

Realizacja:I kwartał 2011
Sprzedaż:Tak
Wynajem:Nie

Typ inwestycji:Mieszkania/Lokale


Powstający w Opocznie przy ul. Partyzantów budynek mieszkalny wielorodzinny zaprojektowany został jako obiekt o trzech kondygnacjach nadziemnych oraz poddaszu, które możliwe jest do adaptacji jako część mieszkań dwupoziomowych. Piwnica budynku w całości przeznaczona będzie na garaż podziemny dla 30 samochodów osobowych oraz pomieszczenie wspólne na zajezdnię rowerową.
Powierzchnia nieruchomości- 2500 m2. W obrębie działki planuje się wykonanie dodatkowych kilku miejsc postojowych ogólnodostępnych oraz zorganizowanie terenów zielonych i placu zabaw dla dzieci.

W budynku zaprojektowano 27 lokali mieszkalnych o pow. od 30 do 70 m2 z możliwością ich łączenia oraz trzy lokale użytkowe o pow. od 52 do 82 m2. Mieszkania zaprojektowano jako jedno-dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie wyposażone jest w pomieszczenie gospodarcze.

Budynek zrealizowany zostanie w tradycyjnej technologii murowanej z bloków ceramicznych z dociepleniem warstwą styropianu. Pokrycie dachu dachówką. Mieszkania na kondygnacji parteru można będzie dostosować dla potrzeb osób niepełnosprawnych- budynek nie jest wyposażony w windę. Przewiduje się ogrzewanie gazowe indywidualne dla każdego lokalu za pomocą pieców dwufunkcyjnych z zamkniętą komorą spalania.
Teren działki docelowo zostanie ogrodzony.

Przewidywany termin rozpoczęcia budowy- czerwiec 2010 roku. Planowany termin zakończenia inwestycji- III kwartał 2011.

Dokumentacja:

Mieszkania na sprzedaż:


  Kondygnacja Metraż Balkon Cena
brutto
za metr
Wartość
brutto
Widok Rezerwacja Specjalna oferta

Rzuty:

Zdjęcia i wizualizacje:

 
 
 
HOME   O FIRMIE   OFERTA   DLACZEGO MY   DLACZEGO DOM   KONTAKT  

                     © 2008 RUDECKI & Olanet.pl